Skup złomu złota - Jubiler Kozłowski Bielsko-Biała

Login

Register

Login

Register

Skup złomu złota w salonie jubilerskim Kozłowski

Wśród szerokiej gamy oferowanych przez nas usług znajduje się skup złomu złota, który zakłada trzy warianty:

  • sprzedaż biżuterii w cenie złomu złota,
  • wymianę złomu złota na dowolny towar,
  • przerobienie złomu złota na inny przedmiot.

Warianty te dostosowane są do konkretnych preferencji naszych klientów – zarówno tych, którzy chcą się pozbyć starych i niepotrzebnych przedmiotów, jak i tych, którzy pragną odświeżyć swoją kolekcję ozdób biżuteryjnych.

Skupujemy biżuterię w każdej postaci, przedmioty duże i małe, gładkie i bogato zdobione. W przeciwieństwie do innych skupów złomu złota nie wymagamy, by klienci usuwali z biżuterii elementy niemetaliczne – możemy zrobić to na miejscu.

Skup złotej biżuterii

Starą, niemodną lub zniszczoną biżuterię albo innego typu wyroby jubilerskie ze złota można sprzedać w cenie złomu złota. Niekiedy taka biżuteria zalega na półkach latami – wyrzucić szkoda, a pomysłów na jej wykorzystanie brak. Złote przedmioty można przynieść do naszego salonu jubilerskiego i tego samego dnia otrzymać gotówkę do ręki.

Wymiana przedmiotów wykonanych ze złota

Równie szybką metodą jest wymiana zniszczonych ozdób biżuteryjnych na inne. Klienci mogą wymienić złote przedmioty na wyroby jubilerskie o tej samej wartości. Nie ma znaczenia, czy wymieniają bransoletkę na łańcuszek, czy też obrączkę na pierścionek. Istnieje także możliwość wybrania towaru o wyższej bądź niższej wartości, ale konieczne jest wyrównanie różnicy cenowej. Klient albo dopłaca, albo część należności za pozostawiony przedmiot otrzymuje w gotówce.

Przerabianie złomu złota

Zdarzają się też takie sytuacje, gdy klienci przynoszą do skupu złomu złota biżuterię, która nie nadaje się do noszenia, ale nie chcą się jej trwale pozbywać ze względów sentymentalnych. W takiej sytuacji oferujemy możliwość przerobienia złomu złota na inny wzór bądź inny przedmiot. Klient płaci jedynie za wykonanie usługi – w zamian otrzymuje gustowną, nowoczesną biżuterię, a jednocześnie ma świadomość, że powstała z przedmiotów, które były pamiątkami po przodach.

Skup złomu złota a oferowane ceny

Przyniesione do nas złote przedmioty podlegają profesjonalnej wycenie. Skupujemy i wyceniamy złoto zgodnie z jego karatem i wagą. Ceny uzależnione są od aktualnej wartości kruszcu na giełdach światowych – najważniejszą rolę odgrywa tutaj Giełda Londyńska. Za ustalenie ceny złota w czasie rzeczywistym odpowiada Stowarzyszenie Londyńskiego Rynku Kruszców – London Bullion Market Association (LBMA).


1 miejsce w plebiscycie

Orły Jubilerstwa to prestiżowa nagroda przyznawana liderom branży jubilerskiej, potwierdzająca wysoką jakość świadczonych przez nie usług. Nagroda przyznawanajest na podstawie ocen pozostawionych przez klientów w najpopularniejszych serwisach z opiniami. Do grona Orłów należą wyłącznie te firmy, które otrzymały najwyższe noty od internautów. W 2018 laureatem konkursu została nasza firma, za co serdecznie dziękujemy naszym klientom.