Login

Register

Login

Register

Poza oferowanymi produktami oraz usługami prowadzimy dla Państwa również skup złota. Jeśli mają Państwo starą, niemodną, zniszczoną biżuterię lub inne przedmioty ze złota, można przynieś je do Nas. Oferujemy skup złota, który zakłada trzy warianty, mogą Państwo:

1. Sprzedać biżuterię w cenie złomu uzyskując gotówkę od ręki.

2. Dokonać wymiany złomu złota na dowolny towar.

3. Przerobić złom złota na wybrany wzór, płacąc jedynie za wykonaną usługę.

Profesjonalna wycena twojego złota

Cena skupu złota zależy od aktualnej ceny kruszcu na giełdach światowych. Skupujemy i wyceniamy złoto zgodnie z jego karatem i wagą. Skup złota jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które lubią odświeżać swoją kolekcję biżuterii, ale przede wszystkim pozwala na pozbycie się niepotrzebnych, często nienadających się do użytku, złotych przedmiotów.

Warianty, jakie oferuje nasz skup złota są dostosowane do konkretnych preferencji Klienta.


Pierwsze miejsce w plebiscycie

Orły Jubilerstwa to prestiżowa nagroda przyznawana liderom branży jubilerskiej, potwierdzająca wysoką jakość świadczonych przez nie usług. Nagroda przyznawanajest na podstawie ocen pozostawionych przez klientów w najpopularniejszych serwisach z opiniami. Do grona Orłów należą wyłącznie te firmy, które otrzymały najwyższe noty od internautów. W 2018 laureatem konkursu została nasza firma, za co serdecznie dziękujemy naszym klientom.

Zadzwoń
33 496 53 00