Obrączki Ślubne i Pierścionki Producent - O firmie - Jubiler Kozłowski Bielsko-Biała

Login

Register

Login

Register

Piękno jest w naturze…
… i należy mu się oprawa

 

Nasza Firma zapewnia szeroki zakres usług związanych z branżą jubilerską, oferujemy duży asortyment wyrobów jubilerskich ze złota i srebra. Obok produktów markowych, oferujemy Państwu wyroby własnej produkcji.
W naszej ofercie znajdą Państwo kilkadziesiąt wzorów obrączek śkubnych i Pierścionków zaręczynowych, które dodatkowo można dowolnie modyfikować. Jesteśmy również otwarci na Państwa propozycje…
Dbamy o rozwój firmy, stale podnosimy swoje kwalifikacje, a łącząc ponad 30-letnie doświadczenie oraz wprowadzając nowoczesną technologię produkcyjną, możemy zapewnić wysoką jakość realizacji indywidualnych zamówień.

 

 

Nie pozostajemy w miejscu, uczestniczymy w corocznych targach jubilerskich dzięki temu, zawsze jesteśmy na bieżąco we wzornictwie.

Jeśli Twoja biżuteria znudziła Ci się, masz ochotę odmienić swoją biżuterię, zgłoś się do nas, mamy dla Ciebie propozycję przerobu starych i wynoszonych wyrobów na nowe, modne wzory.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Obrączki ślubne i Piescionki Zaręczynowe


1 miejsce w plebiscycie

Orły Jubilerstwa to prestiżowa nagroda przyznawana liderom branży jubilerskiej, potwierdzająca wysoką jakość świadczonych przez nie usług. Nagroda przyznawanajest na podstawie ocen pozostawionych przez klientów w najpopularniejszych serwisach z opiniami. Do grona Orłów należą wyłącznie te firmy, które otrzymały najwyższe noty od internautów. W 2018 laureatem konkursu została nasza firma, za co serdecznie dziękujemy naszym klientom.