Kolory złota - Jubiler Kozłowski Bielsko-Biała

Login

Register

Login

Register

Kamienie kolorowe
20 listopada 2018
Rodowanie
20 listopada 2018
Pokaż wszystkie

Kolory złota

Wszystkie wzory na zamówienie, również obrączki, możemy wykonać dla Państwa w 3 kolorach złota:

  • żółtym,
  • białym,
  • czerwonym.

Opcja zamiany koloru jest bezpłatna, wystarczy tylko, że w komentarzu zaznaczą Państwo jakim kolorem są zainteresowani (np “Białe złoto”). Jeśli taka opcja nie zostanie nigdzie zaznaczona wówczas kolor pozostanie taki jak na zdjęciu.

ODWROTNOŚĆ KOLORÓW – Jeśli jest taka możliwość we wzorach można zastosować także odwrotność kolorów (do tych widocznych na zdjęciu naszej strony). W większości wypadków dotyczy to obrączek. Jeśli zdecydują się Państwo wykorzystać taką opcje, również w takiej sytuacji należy wpisać w komentarzu “odwrotność kolorów”.

W JEDNYM KOLORZE – Na zdjęciu poniżej widzimy również ten sam fason obrączek, ale wykonane w jednym kolorze, ten wariant należy zaznaczyć jako np. “całe z białego złota”.


1 miejsce w plebiscycie

Orły Jubilerstwa to prestiżowa nagroda przyznawana liderom branży jubilerskiej, potwierdzająca wysoką jakość świadczonych przez nie usług. Nagroda przyznawanajest na podstawie ocen pozostawionych przez klientów w najpopularniejszych serwisach z opiniami. Do grona Orłów należą wyłącznie te firmy, które otrzymały najwyższe noty od internautów. W 2018 laureatem konkursu została nasza firma, za co serdecznie dziękujemy naszym klientom.