Login

Register

Login

Register

Grawerowanie w złocie, grawerowanie biżuterii

Posiadanie wysokiej klasy komputerowej grawerki umożliwia nam wykonanie napisu na obrączkach, pierścionkach, medalikach, zegarkach, brelokach, zapalniczkach, artykułach piśmienniczych, piersiówkach itp. Grawerowanie jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcemy, aby nasz prezent był unikatowy, stworzony specjalnie dla bliskiej nam osoby.
Grawerowanie biżuterii, obrączek

Posiadamy również specjalne blaszki grawerskie o laminacie złotym lub srebrnym, które można dołączyć do prezentu z wygrawerowaną dedykacją. Grawerowanie dedykacji sprawdzi się w różnych sytuacjach, szczególnie w momencie, w którym chcemy podkreślić nasze uczucia względem drugiego człowieka. Warto przemyśleć, co powinno znaleźć się na naszym grawerze, aby spełniał one swoje zadanie.
Nasz pracownia złotnicza daje możliwość grawerowania dowolnie wybranej grafiki

Możecie Państwo sami wybrać, co powinno się znaleźć na biżuterii: herby, logotypy, a także własnoręczny podpis np. na obrączkach (co uczyni je jeszcze bardziej unikatowe), lub wybrać napis ze specjalnie przygotowanych czcionek:

Grawer na zakupionych w naszym sklepie obrączkach ze złota jest GRATIS!

(dotyczy 25 podanych powyżej czcionek)


Pierwsze miejsce w plebiscycie

Orły Jubilerstwa to prestiżowa nagroda przyznawana liderom branży jubilerskiej, potwierdzająca wysoką jakość świadczonych przez nie usług. Nagroda przyznawanajest na podstawie ocen pozostawionych przez klientów w najpopularniejszych serwisach z opiniami. Do grona Orłów należą wyłącznie te firmy, które otrzymały najwyższe noty od internautów. W 2018 laureatem konkursu została nasza firma, za co serdecznie dziękujemy naszym klientom.

Zadzwoń
33 496 53 00