Grawer Bielsko - Grawerowanie biżuterii, obrączek, grawerowanie w złocie.

Login

Register

Login

Register

Grawerowanie w złocie, grawerowanie biżuterii

Grawerowanie biżuterii – zakład jubilerski w Bielsku-Białej

Umieszczenie grawerunku na biżuterii nadaje jej wyjątkowego charakteru, sprawia, że przestaje być jedną z wielu podobnych ozdób, a staje się przedmiotem spersonalizowanym, przynależnym do konkretnej osoby czy rodziny, przypominającym o ważnym wydarzeniu albo bliskiej osobie. Grawer jest jednak nie tylko metodą oznaczania wyrobów jubilerskich, ale także ich ozdabiania. Nasza pracownia złotnicza oferuje możliwość grawerowania dowolnie wybranej grafiki.

Grawerowanie w złocie

Zajmujemy się grawerowaniem biżuterii wykonanej ze złota, ale także innych metali szlachetnych. Wielu klientów prosi o umieszczenie grawerunku na złotych obrączkach czy medalikach, jednak równie często grawerujemy przedmioty wykonane ze srebra. Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia oraz nowoczesnych technologii jesteśmy w stanie wykonać, a następnie ozdobić grawerem nie tylko klasyczną biżuterię, ale także breloki, zapalniczki, artykuły piśmiennicze, piersiówki, nieśmiertelniki, sztućce i wiele innych.

Grawerowanie obrączek i pierścionków

W naszej pracowni złotniczej największym zainteresowaniem cieszy się usługa grawerowania obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych. Posiadanie wysokiej klasy komputerowej grawerki umożliwia nam wykonanie precyzyjnych napisów wewnątrz obrączek. Niekiedy klienci proszą o umieszczenie daty zaręczyn lub zaślubin, inicjałów albo imion narzeczonych, innym razem decydują się na krótką dedykację lub sentencję. Przyszli małżonkowie chcą, by wyjątkowy grawer na obrączkach przez całe życie przypominał im o szczęśliwym dniu zawarcia związku małżeńskiego.

Grawerowanie wzorów i logotypów

Jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów, którzy chcą wygrawerować w złocie nie tylko napisy (w tym własnoręczne podpisy), ale także unikalne symbole, herby czy logotypy. To klient decyduje o tym, jakiego rodzaju grawer ma zdobić jego biżuterię. Oczywiście przygotowaliśmy także własne propozycje. Klienci mogą wybierać spośród wielu specjalnie przygotowanych czcionek:

Grawerowanie biżuterii czcionki

Grawer na obrączkach wykonanych ze złota i zakupionych w naszym salonie jubilerskim wykonujemy gratis (dotyczy 25 podanych wyżej czcionek).

Blaszki grawerskie – wyjątkowy dodatek do prezentu

W naszej ofercie znajdują się również specjalne blaszki grawerskie o laminacie złotym lub srebrnym. Charakteryzują się wysoką odpornością i doskonałymi parametrami obróbki, dlatego stanowią niezwykle elegancki dodatek do prezentu. Blaszki z wygrawerowaną dedykacją sprawdzą się w wielu sytuacjach, np. podczas rozmaitych uroczystości rodzinnych oraz wówczas, gdy chcemy podkreślić nasze uczucia względem drugiej osoby.

 


1 miejsce w plebiscycie

Orły Jubilerstwa to prestiżowa nagroda przyznawana liderom branży jubilerskiej, potwierdzająca wysoką jakość świadczonych przez nie usług. Nagroda przyznawanajest na podstawie ocen pozostawionych przez klientów w najpopularniejszych serwisach z opiniami. Do grona Orłów należą wyłącznie te firmy, które otrzymały najwyższe noty od internautów. W 2018 laureatem konkursu została nasza firma, za co serdecznie dziękujemy naszym klientom.