Pracownia złotnicza - usługi jubilerskie - Jubiler Kozłowski Bielsko-Biała

Login

Register

Login

Register

Pracownia złotnicza – usługi jubilerskie

Jubiler Kozłowski – pracownia złotnicza

Nasza pracownia złotnicza zapewnia szeroki zakres usług związanych z branżą jubilerską. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą biżuterii wykonanej ze złota i srebra, ale także innych wyrobów jubilerskich. W naszym asortymencie znajdują się produkty markowe, jak i ozdoby biżuteryjne własnej produkcji – dbamy o ich wysoką jakość oraz niepowtarzalny wygląd.

Oferujemy biżuterię do noszenia na co dzień, jak i na specjalne okazje, a także szeroki wybór wyrobów o charakterze pamiątkowym: srebrne smoczki i łyżeczki, nieśmiertelniki i wiele innych. Wykonujemy również biżuterię na zamówienie.

Poza sprzedażą wyrobów biżuteryjnych, pracownia złotnicza świadczy także usługi jubilerskie innego typu, m.in. naprawimy uszkodzoną biżuterię, przerabiamy stare ozdoby, grawerujemy biżuterię i prowadzimy skup złomu złota.

Szczegółowa oferta naszych usług jubilerskich prezentuje się następująco:

 • wyrób biżuterii złotej z materiału własnego lub powierzonego,
 • wyrób unikatowych wzorów obrączek,
 • wyrób biżuterii z wysokiej klasy brylantami i innymi kamieniami szlachetnymi,
 • naprawa biżuterii złotej oraz srebrnej (lutowanie łańcuszków, oprawa kamieni itp.),
 • zmiana rozmiaru pierścionków i obrączek,
 • odświeżanie biżuterii złotej i srebrnej,
 • renowacja zniszczonej biżuterii,
 • skup złota oraz wymiana złomu złota na biżuterię,
 • grawerowanie napisów wewnątrz obrączek, na medalikach, bransoletkach i innych wyrobach jubilerskich, a także grawerowanie loga, herbów itp.,
 • sprzedaż biżuterii złotej i srebrnej oraz pamiątek okazjonalnych,
 • rodowanie biżuterii złotej.

Pracownia złotnicza Kozłowski – wybitna znajomość sztuki złotniczej

Pracownia złotnicza Kozłowski oferuje wyroby jubilerskie, których użytkowanie sprawia naszym klientom prawdziwą przyjemność. Wszystkie produkty wykonywane są z ogromną pieczołowitością i zgodnie z założeniami sztuki złotniczej, której uczyliśmy się u najlepszych mistrzów złotnictwa w Polsce. Pielęgnujemy tradycję prawdziwego rzemiosła i wykorzystujemy znane od lat metody wytwarzania biżuterii, ale jednocześnie korzystamy z nowoczesnych technologii i stopniowo wdrażamy innowacyjne rozwiązania.

Pracownia złotnicza w Bielsku-Białej podchodzi do każdego klienta indywidualnie. Naszym celem od zawsze było stworzenie miejsca, które spełnia i będzie spełniało w przyszłości potrzeby ludzi zainteresowanych wysokiej jakości wyrobami jubilerskimi. Nasi klienci mogą liczyć nie tylko na niezwykle piękne wyroby biżuteryjne, ale także fachową pomoc i doradztwo w doborze biżuterii oraz późniejszym jej użytkowaniu.


1 miejsce w plebiscycie

Orły Jubilerstwa to prestiżowa nagroda przyznawana liderom branży jubilerskiej, potwierdzająca wysoką jakość świadczonych przez nie usług. Nagroda przyznawanajest na podstawie ocen pozostawionych przez klientów w najpopularniejszych serwisach z opiniami. Do grona Orłów należą wyłącznie te firmy, które otrzymały najwyższe noty od internautów. W 2018 laureatem konkursu została nasza firma, za co serdecznie dziękujemy naszym klientom.