Cechy probiercze - Jubiler Kozłowski Bielsko-Biała

Login

Register

Login

Register

Rodowanie
20 listopada 2018
Diamenty
20 listopada 2018
Pokaż wszystkie

Cechy probiercze

Każdy wyrób zakupiony w naszym sklepie ze złota lub srebra jest cechowany przez Państwowy Urząd Probierczy (Dz. U. nr 55/1993, poz.249 – Prawo Probiercze).
Cecha probiercza to znak urzędowy, jest potwierdzeniem wykonanym przez Urząd Probierczy badań mających na celu określenie zawartość metalu szlachetnego w wyrobie. Jest to informacja o wynikach tych badań.

Wszystkie wyroby z metali szlachetnych wyprodukowane w kraju lub za granicą mogą być dopuszczone do obrotu handlowego na terenie kraju po uprzednim ich zbadaniu przez organy administracji probierczej i oznakowaniu właściwą dla zawartości metalu szlachetnego w stopie cechą probierczą. Zwolnienie od obowiązku zgłaszania do badania i cechowania określa Art.8.1 (Dz.U.z dn.28.06.1993r).


1 miejsce w plebiscycie

Orły Jubilerstwa to prestiżowa nagroda przyznawana liderom branży jubilerskiej, potwierdzająca wysoką jakość świadczonych przez nie usług. Nagroda przyznawanajest na podstawie ocen pozostawionych przez klientów w najpopularniejszych serwisach z opiniami. Do grona Orłów należą wyłącznie te firmy, które otrzymały najwyższe noty od internautów. W 2018 laureatem konkursu została nasza firma, za co serdecznie dziękujemy naszym klientom.