Kamienie kolorowe - Jubiler Kozłowski Bielsko-Biała

Login

Register

Login

Register

Bursztyn
20 listopada 2018
Kolory złota
20 listopada 2018
Pokaż wszystkie

Kamienie kolorowe

W każdym wzorze biżuterii wykonywanej na zamówienie, jest możliwość własnego doboru kamieni.

Opcja zamiany koloru w przypadku cyrkonii (bez względu na jej barwę) jest bezpłatna, wystarczy tylko, że w komentarzu zaznaczą Państwo jakim kolorem są zainteresowani (np “czarna”), jeśli kolorów występuje więcej należy dokładnie opisać rozmieszczenie (np. “centralny- zielony, pozostałe-białe”), w przypadku gdy taka opcja nie zostanie nigdzie zaznaczona wówczas kolor pozostanie taki jak na zdjęciu.

Cyrkonia – to bezbarwny kamień syntetyczny, ale domieszki pozwalają zmieniać jej barwę, Przez długi czas uchodziła za najlepszą imitację diamentu, dopóki na rynku nie pojawił się syntetyczny moissanit i diament GE POL.

W naszej firmie do produkcji biżuterii, zawsze używamy najwyższej klasy cyrkonii czyli cyrkonii SWAROVSKI – olśniewają blaskiem, piękną kolorystyką oraz perfekcyjnym szlifem.

Barwy cyrkonii:
(takich nazw używamy do określenia barwy kamieni w opisie):


1 miejsce w plebiscycie

Orły Jubilerstwa to prestiżowa nagroda przyznawana liderom branży jubilerskiej, potwierdzająca wysoką jakość świadczonych przez nie usług. Nagroda przyznawanajest na podstawie ocen pozostawionych przez klientów w najpopularniejszych serwisach z opiniami. Do grona Orłów należą wyłącznie te firmy, które otrzymały najwyższe noty od internautów. W 2018 laureatem konkursu została nasza firma, za co serdecznie dziękujemy naszym klientom.