Login

Register

Login

Register

Bransoletka

B_1__4d8f23729b668

Broszka

BRO_0001_4df1a5d8bfcd0

Kolczyki

B_0131_4df5a9d4f19a4

Kolie

KOL_1_4d8f28ba5217f

Krzyżyki

K_0029_4df78d379f9d8

Litery

0LI_A_4df75696e42d0

Medaliki

M_0001_4df7791fecd8c

Obrączki

P_1777_4fde1d8d482e3

Pierścionki

L_1_4d9ef8a1cb2f1

Sygnety

P_0327_4dcbbd92debfc

Wisiorki

KB_1_W_4db84d64690d2

Zodiaki

000Z0BLI__NI__TA_4df77431f1747

Biżuteria na zamówienie

W ofercie salonu jubilerskiego Kozłowski znajdują się zarówno markowe wyroby jubilerskie, jak i produkty, które powstały w naszej pracowni złotniczej. Klienci, którzy odwiedzą nasz salon, mogą wybierać spośród wielu różnorodnych wzorów bransoletek, broszek, kolczyków, koli, krzyżyków, liter, medalików, obrączek, pierścionków, sygnetów, wisiorków i zodiaków. Tak szeroka gama produktów daje pewność, że każdy klient znajdzie w naszym salonie biżuterię odpowiednią dla siebie bądź osoby, którą pragnie obdarować.

Oczywiście obsługujemy także te osoby, które nie są zainteresowane zakupem gotowej biżuterii, a chciałyby stworzyć oryginalne ozdoby biżuteryjne.

Biżuteria na zamówienie Bielsko

Niektórzy klienci przychodzą do nas z pomysłem, który następnie wspólnie omawiamy. Niekiedy są zdecydowani na wykonanie konkretnego projektu, innym razem otwarci na nasze propozycje. W każdym przypadku dążymy do wypracowania najlepszego rozwiązania i stworzenia niepowtarzalnych ozdób biżuteryjnych.

Praca nad indywidualnym projektem jest podzielona na kilka etapów, wymaga stworzenia dokładnego rysunku, wybrania odpowiednich kamieni szlachetnych, określenia ich rozmiaru, kształtu czy koloru. Jest to proces dość złożony, jednak efekt wielokrotnie przewyższa oczekiwania naszych klientów.

Bransoletki na zamówienie

W naszej pracowni złotniczej realizujemy zamówienia na biżuterię różnego typu, jednak największym zainteresowaniem cieszą się bransoletki. Bransoletki tworzone według pomysłów klientów mają różną grubość i rozmaite zdobienia, ale najciekawszym ich elementem pozostają zawieszki.

Pierścionki i sygnety na zamówienie

Pracownia złotnicza w Bielsku-Białej zajmuje się tworzeniem oryginalnych pierścionków i sygnetów. Realizujemy projekty z wykorzystaniem naszych kamieni, ale także materiałów powierzonych przez klientów. Pierścionki na zamówienie wykonujemy również z tzw. złomu złota.

Broszki na zamówienie

Broszka jest ozdobą biżuteryjną zdecydowanie niedocenianą w naszym kraju, traktowaną jako przedmiot, który przystoi nosić wyłącznie paniom w podeszłym wieku. Tymczasem broszka to doskonały sposób na ożywienie nieco nudnej codziennej stylizacji albo podkreślenie charakteru stroju wyjściowego. Broszka na zamówienie Bielsko będzie doskonale komponować się z kolczykami czy bransoletką wykonaną w tym samym stylu.

Wisiorki na zamówienie

Cienki łańcuszek bez wisiorka wygląda nijako, choć w przypadku niektórych stylizacji sprawdza się doskonale. Zwykle jednak kobiety stawiają na połączenie łańcuszek + ciekawy wisiorek. W naszym salonie jubilerskim istnieje możliwość wykonania wisiorków według pomysłów klientów.

Oprócz bransoletek, pierścionków, sygnetów, broszek czy wisiorków wykonujemy także szereg innych ozdób biżuteryjnych na zamówienie. Tych z Państwa, którzy nie są jeszcze zdecydowani na konkretny projekt, zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu jubilerskiego i obejrzenia przykładów prac, jakie dotychczas wykonaliśmy na prośbę naszych klientów.


Pierwsze miejsce w plebiscycie

Orły Jubilerstwa to prestiżowa nagroda przyznawana liderom branży jubilerskiej, potwierdzająca wysoką jakość świadczonych przez nie usług. Nagroda przyznawanajest na podstawie ocen pozostawionych przez klientów w najpopularniejszych serwisach z opiniami. Do grona Orłów należą wyłącznie te firmy, które otrzymały najwyższe noty od internautów. W 2018 laureatem konkursu została nasza firma, za co serdecznie dziękujemy naszym klientom.

Zadzwoń
33 496 53 00