Biżuteria na zamówienie Bielsko - Biała - Jubiler Kozłowski

Login

Register

Login

Register

Bransoletka

B_1__4d8f23729b668

Broszka

BRO_0001_4df1a5d8bfcd0

Kolczyki

N_366_K_4da060683d584

Kolie

KOL_1_4d8f28ba5217f

Krzyżyki

K_0029_4df78d379f9d8

Litery

LI_K_4df7546f7ca27

Medaliki

M_00011_4df77b22c3366

Obrączki

P_1777_4fde1d8d482e3

Pierścionki

P_1768_4fde19d707c1a

Sygnety

S_14_4d89d982d6a3a

Wisiorki

W_0137_514184077c965

Zodiaki

00Z_LEW_4df77140986e3

Biżuteria na zamówienie

W ofercie salonu jubilerskiego Kozłowski znajdują się zarówno markowe wyroby jubilerskie, jak i produkty, które powstały w naszej pracowni złotniczej. Klienci, którzy odwiedzą nasz salon, mogą wybierać spośród wielu różnorodnych wzorów bransoletek, broszek, kolczyków, koli, krzyżyków, liter, medalików, obrączek, pierścionków, sygnetów, wisiorków i zodiaków. Tak szeroka gama produktów daje pewność, że każdy klient znajdzie w naszym salonie biżuterię odpowiednią dla siebie bądź osoby, którą pragnie obdarować.

Oczywiście obsługujemy także te osoby, które nie są zainteresowane zakupem gotowej biżuterii, a chciałyby stworzyć oryginalne ozdoby biżuteryjne.

Biżuteria na zamówienie Bielsko

Niektórzy klienci przychodzą do nas z pomysłem, który następnie wspólnie omawiamy. Niekiedy są zdecydowani na wykonanie konkretnego projektu, innym razem otwarci na nasze propozycje. W każdym przypadku dążymy do wypracowania najlepszego rozwiązania i stworzenia niepowtarzalnych ozdób biżuteryjnych.

Praca nad indywidualnym projektem jest podzielona na kilka etapów, wymaga stworzenia dokładnego rysunku, wybrania odpowiednich kamieni szlachetnych, określenia ich rozmiaru, kształtu czy koloru. Jest to proces dość złożony, jednak efekt wielokrotnie przewyższa oczekiwania naszych klientów.

Bransoletki na zamówienie

W naszej pracowni złotniczej realizujemy zamówienia na biżuterię różnego typu, jednak największym zainteresowaniem cieszą się bransoletki. Bransoletki tworzone według pomysłów klientów mają różną grubość i rozmaite zdobienia, ale najciekawszym ich elementem pozostają zawieszki.

Pierścionki i sygnety na zamówienie

Pracownia złotnicza w Bielsku-Białej zajmuje się tworzeniem oryginalnych pierścionków i sygnetów. Realizujemy projekty z wykorzystaniem naszych kamieni, ale także materiałów powierzonych przez klientów. Pierścionki na zamówienie wykonujemy również z tzw. złomu złota.

Broszki na zamówienie

Broszka jest ozdobą biżuteryjną zdecydowanie niedocenianą w naszym kraju, traktowaną jako przedmiot, który przystoi nosić wyłącznie paniom w podeszłym wieku. Tymczasem broszka to doskonały sposób na ożywienie nieco nudnej codziennej stylizacji albo podkreślenie charakteru stroju wyjściowego. Broszka na zamówienie Bielsko będzie doskonale komponować się z kolczykami czy bransoletką wykonaną w tym samym stylu.

Wisiorki na zamówienie

Cienki łańcuszek bez wisiorka wygląda nijako, choć w przypadku niektórych stylizacji sprawdza się doskonale. Zwykle jednak kobiety stawiają na połączenie łańcuszek + ciekawy wisiorek. W naszym salonie jubilerskim istnieje możliwość wykonania wisiorków według pomysłów klientów.

Oprócz bransoletek, pierścionków, sygnetów, broszek czy wisiorków wykonujemy także szereg innych ozdób biżuteryjnych na zamówienie. Tych z Państwa, którzy nie są jeszcze zdecydowani na konkretny projekt, zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu jubilerskiego i obejrzenia przykładów prac, jakie dotychczas wykonaliśmy na prośbę naszych klientów.


1 miejsce w plebiscycie

Orły Jubilerstwa to prestiżowa nagroda przyznawana liderom branży jubilerskiej, potwierdzająca wysoką jakość świadczonych przez nie usług. Nagroda przyznawanajest na podstawie ocen pozostawionych przez klientów w najpopularniejszych serwisach z opiniami. Do grona Orłów należą wyłącznie te firmy, które otrzymały najwyższe noty od internautów. W 2018 laureatem konkursu została nasza firma, za co serdecznie dziękujemy naszym klientom.