Tańsze zakupy - Jubiler Kozłowski Bielsko-Biała

Login

Register

Login

Register

Jeśli posiadasz niepotrzebne złoto, tj. starą, zniszczoną biżuterię jak: pierścionki, obrączki, zerwane łańcuszki, pojedyncze kolczyki, a także monety czy nawet złote zęby, płacąc jedynie za samą usługę, wykonamy dla Ciebie wybrany wzór biżuterii. Mimo, iż nasza strona codziennie się rozbudowuje o nowe wzornictwo, nie jesteśmy w stanie  zaprezentować  Państwu wszystkich modeli, jeśli nie znaleźliście Państwo upragnionego wzoru, zapraszamy do salonu.

Przyniesione złoto może być różnych prób, nie ma znaczenia czy dostarczą Państwo próbę wyższą czy niższą, wszystko przeliczamy na próbę żądaną – 585 (lub 333).
Przy każdym wzorze podana jest zbliżona waga wyrobu w złocie próby 585 (14 karat), waga ta zależna jest od wzoru i rozmiaru (w przypadku pierścionka lub obrączek), należy także doliczyć do tej wagi 10-12% ubytku- jest to ubytek technologiczny, który zawsze powstaje przy produkcji. Jeśli nie masz na tyle złota ile potrzeba na wykonanie danego produktu, nic straconego, możemy wówczas dołożyć brakujące gramy.

Czas wykonania jest wpisany przy produkcie, w przypadku obrączek czas uzależniony jest od terminu złożenia zamówienia (w okresie wakacyjnym czas realizacji jest najdłuższy).
Za wykonaną usługę płacisz dopiero przy odbiorze biżuterii, wtedy także otrzymają Państwo szczegółowe rozliczenie ze złotem.

Całe dostarczone złoto jest rafinowane do próby 999.9, dopiero później zaczyna się cały proces uzyskania odpowiedniej próby i koloru złota. Pragniemy zaznaczyć, że nie prawdą jest, że biżuteria wykonywana z przetopionego złota jest gorszej jakości, ponieważ każdy produkt na rynku, na całym świecie wykonywany jest tą samą technologią !!! Potwierdzeniem tego faktu jest cecha probiercza, każdy wyrób zakupiony w naszym sklepie jest cechowany przez Państwowy Urząd Probierczy (Dz. U. nr 55/1993, poz.249 – Prawo Probiercze).

Zobacz katalog biżuterii na zamówienie


1 miejsce w plebiscycie

Orły Jubilerstwa to prestiżowa nagroda przyznawana liderom branży jubilerskiej, potwierdzająca wysoką jakość świadczonych przez nie usług. Nagroda przyznawanajest na podstawie ocen pozostawionych przez klientów w najpopularniejszych serwisach z opiniami. Do grona Orłów należą wyłącznie te firmy, które otrzymały najwyższe noty od internautów. W 2018 laureatem konkursu została nasza firma, za co serdecznie dziękujemy naszym klientom.