Obrączki i Pierścionki Gwarancja - Jubiler Kozłowski Bielsko-Biała

Login

Register

Login

Register

obrączki ślubne
1. Wszystkie wyroby zakupione w naszej firmie objęte są dożywotnią gwarancją. Gwarancję udzielamy na wszelkie wady produkcyjne, jeśli takie pojawią się zobowiązujemy się do usunięcia ich bezpłatnie.
2. Gwarancja nie obejmuje naturalnego zużycia wyrobu (zarysowania, ścieranie matu i rodu), oraz innych uszkodzeń mechanicznych powstałych na skutek niewłaściwego użytkowania biżuterii (wgniecenia, uszczerbienia), jednak w każdej chwili mogą Państwo odpłatnie odnowić biżuterię w naszej firmie, proszę pamiętać, że na wyroby zakupione u nas takie usługi wykonujemy po cenach promocyjnych.
3. Wyroby z kamieniami:
We wszystkich wyrobach złotych kamienie są oprawiane, gwarancja nie obejmuje ubytków w kamieniach w wyniku naturalnego zużycia wyrobu (ścieranie się łapek przy kamieniach), oraz innych uszkodzeń mechanicznych (uderzenia w wyniku czego kamień wypadł lub ukruszył się)
4. Pierścionki i obrączki ślubne:
4.1. Jeśli dany wzór pierścionka lub obrączek ślubnych pozwala na zmianę rozmiaru zapewniamy ją w cenie, do 30 dni od daty zakupu.
4.2. Jeśli w obrączce oprawione są kamienie, możemy powiększyć lub zmniejszyć ją tylko na ryzyko klienta. O możliwym zakresie powiększenia oraz zmniejszenia ilości rozmiarów danego wzoru obrączek, klient zostaje poinformowany przy zakupie biżuterii.
4.3. Grawer wewnątrz obrączek zakupionych w naszym sklepie jest gratis, niezależnie od długości grawerunku (rodzaje czcionek dostępne na naszej stronie www.jubilerbielsko.pl).
5. Wszystkie wyroby zakupione w naszym sklepie posiadają cechy, cechowanie wyrobów przeprowadzane jest przez organy administracji probierczej (Urząd Probierczy). Jest to informacja o wyniku wykonanego badania określającego zawartość metalu szlachetnego w wyrobie.
6. Wszelkie wady, zmianę rozmiaru jak i odnowienie wzoru staramy się wykonać w jak najkrótszym okresie czasu.


1 miejsce w plebiscycie

Orły Jubilerstwa to prestiżowa nagroda przyznawana liderom branży jubilerskiej, potwierdzająca wysoką jakość świadczonych przez nie usług. Nagroda przyznawanajest na podstawie ocen pozostawionych przez klientów w najpopularniejszych serwisach z opiniami. Do grona Orłów należą wyłącznie te firmy, które otrzymały najwyższe noty od internautów. W 2018 laureatem konkursu została nasza firma, za co serdecznie dziękujemy naszym klientom.